KURUMSAL

Hakkımızda

Müşterilerinin kurumsallığını, kurumsal kimliğinin en önemli unsurunu ön plana çıkartmanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle yola çıktık. Biliyoruz ki yaptığımız her tasarım ve uygulama hedef kitleyle konuşur. Markanın felsefesini, duruşunu, düşüncesini iletir, detaylarıyla anlatır ve iz bırakır. Bu yüzden de Egemet Reklam projelendirmeden tasarıma, üretimden montaja, kontrollerden montaj sonrası bakıma kadar tüm hizmet zincirinde dikkatli, disiplinli ve titizdir.

Yaratıcılığımızı ileri teknoloji ve hızlı hizmetimizle bütünleştiriyoruz.”

Üretim Olanaklarımız

İstanbul ve İzmir’deki Atölyelerimizden tüm Türkiye geneline hizmet veriyoruz.İzmir’de 2000m²,  istanbul’da 1000 m² kapalı alanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile Türkiye geneline hizmet veriyoruz. Dijital baskı merkezi, demir, ahşap, akrilik, pleksi atölyeleri ve bu malzemeleri profesyonelce işleyip şekillendiren endüstriyel tasarım ekibimizle özel çözümler sunuyoruz.

Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile; ürünün en doğru şekilde yapılması için projelendirdikten sonra en kaliteli malzemeleri rasyonel yöntemlerle doğru şekilde bir araya getiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin imzasını taşıyan uygulamaları sokaklara, caddelere, meydanlara fuar veya aktivite alanlarına tam zamanında, doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Sektörün en modern makineleri ve en deneyimli personeli ile çalışmaktayız.
Dijital baskı merkezi, demir, ahşap, akrilik, pleksi atölyeleri ve bu malzemeleri profesyonel şekilde işleyip şekillendiren endüstriyel tasarım ekibimiz ile özel çözümleri başarı ile sunmaktayız.

İşletmenin Misyonu

Gerçekçi hedeflerimizle uzman olduğumuz konuda, yenilikçi fikirler sunmak.
Tasarımdan üretime, montajdan servise en doğru ve etkin hizmeti sunmak. Çok yönlü üretim imkanları ile müşterilerin anahtar teslim hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

İşletmenin Vizyonu

Türkiye’de akla gelen kaliteli ve güvenilir hizmet veren şirketler arasına girmek. Yaratıcı ürünleri ile fark yaratan bir marka haline gelip, tüm dünyaya kendi markamızla ihracat yapmak. Açıkhava reklamcılığı ve kurum kimliği tasarım ve uygulamaları konusunda müşterilerine özel hizmet vermek.